Siparişiniz stoğumuzda mevcut ise ortalama 1-4 iş günü, mevcut değil ise 7 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Tahmini teslimat süresi iş günü üzerinden hesaplandığı için, belirtilen süreye hafta sonu ve resmi tatiller dahil değildir. Hafta sonu ve tatillerde vermiş olduğunuz siparişleriniz, ilk iş gününde işleme alınıp; 1-4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmeye başlanır. Siparişleriniz kargoya teslim edildiğinde, e-posta ve sms ile bilgi gönderilecektir.

Alışverişinizi kolaylaştırmak için sepete eklediğiniz ürünler, siz silmediğiniz takdirde sepetinizde gözükür. Üyelerinin fırsatlardan eşit olarak yararlanabilmesi için, sipariş sepetlerindeki ürünleri rezerve etmez. Ürün sepetinizde olsa da, sizin adınıza rezerve edilmediğinden, ürünün tükenme ihtimali engellenemez.

Sadece Türkiye sınırları dahilinde bulunan illere ürün gönderiminde bulunmaktadır.

Siparişinizin ambalajı dışarısında yer alan, şeffaf bir cep poşet içerisinde size ulaştırılır. Bu cep içerisinde bulunan fatura, kargo firması tarafından size teslim edilmez ise,

Firmamızdan yapılan alışverişlerde hediye paketi veya not ekleme uygulaması bulunmamaktadır.

Problem yaşadığınız bir ürünün incelenmesi amacıyla mağazamıza bırakmanız durumunda, ürününüzle ilgili verilen karar en geç 15 gün içerisinde size iletilecektir.

X